Piknik Sąsiedzki

15 czerwca 2024r. na Osiedlu Bemowo I/II odbędzie się Piknik Sąsiedzki. Wraz z Radą Osiedla Bemowo I/II Przygotowaliśmy mnóstwo aktywności dla wszystkich mieszkańców – występy na scenie, konkursy, aktywności sportowe i stoiska edukacyjne to tylko część z atrakcji, które będą na Was czekały tego dnia. Nie zabraknie również świetnej zabawy i piknikowych przekąsek.

A tak było rok temu….

Już o godzinie 13.00 wydarzenie uroczyście rozpoczął Prezes SM WOLA – Pan Maciej Sęktas, Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej SM WOLA – Pani Wiesława Walisiak, Przewodniczący Komisji Kultury Rady Osiedla Bemowo IV – Pan Krzysztof Jambor, zachęcając wszystkich zgromadzonych do wspólnej zabawy.

Na scenie, jako pierwszy wystąpił Klaun Piotrek wraz z uczniami Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku, prezentując bogaty program estradowy, łączący szereg atrakcyjnych sztuczek cyrkowych i akrobacji. Następnie przed publicznością zaprezentował się Michał Kurpet, który zachęcił wszystkich do wspólnej zumby i zgromadził liczne grono miłośników tańca pod sceną.O godzinie 15:30, mogliśmy oglądać sekcję teatralną OKiE, która zaprezentowała się w przedstawieniu pt. „Matylda” oraz podziwiać występ naszych baletnic z sekcji tanecznej. Na zakończenie wystąpiła Patrycja Lipińska, która swoim muzyczno – balonowym show zachwyciła najmłodszych i przywołała wakacje.

Przez cały czas pikniku dostępne były także liczne stoiska edukacyjne – Groteka , Warsztaty Archeologiczne, Hello Daddy English Club – Szkoła języka angielskiego dla dzieci , Sosnowa Szpilka, Matplaneta, stoisko, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, UNIQA, McDonald’s i inne, które przygotowały moc wrażeń i atrakcji – nie tylko dla najmłodszych.

Wszystkim serdecznie dziękujemy ❤️
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia ⬇️

Na scenie, oprócz występów naszych sekcji, będziecie mogli podziwiać atrakcje cyrkowe przygotowane przez Klauna Piotra, uczestniczyć w plenerowym treningu zumby z Michałem Kurpetem oraz podziwiać Balonowe Show Patrycji Lipińskiej dla dzieci 🎈

Oprócz atrakcji na scenie przygotowaliśmy dla Was szereg aktywności w namiotach !

W strefie edukacyjnej znajdziecie Archeologiczne Warsztaty🏺 , stoisko Fundacji Groteka🎲 , stanowisko służb medycznych z pokazem pierwszej pomocy🩺, a także atrakcje przygotowane przez firmę UNIQA. Oczywiście nie zabraknie też stoiska OKiE SM WOLA, przy którym będzie można rozegrać partyjkę szachów z mistrzem szachowym♟ oraz przyjrzeć się jak powstają prace malowane przez uczestników i instruktora naszych warsztatów malarskich 🎨

To jeszcze nie wszystko! Uważnie obserwujcie nasze posty, aby poznać kolejne piknikowe atrakcje!

Jeśli zastanawiacie się gdzie znaleźć atrakcje na naszym Pikniku Sąsiedzkim – przedstawiamy mapę z lokalizacją poszczególnych stref, a także harmonogram atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy
Trzymajcie kciuki za dobrą i słoneczną pogodę. Widzimy się już w sobotę na Osiedlu Bemowo IV.

21 maja 2023
Piknik Sąsiedzki na Osiedlu Górce

Piknik sąsiedzki na osiedlu Górce był świetną okazją, aby przećwiczyć wszystko to co może być szczególnie ważne w sytuacji, kiedy drugi człowiek będzie potrzebował pomocy.

Zapraszamy Was do obejrzenia kolejnej porcji zdjęć z naszego pikniku sąsiedzkiego na Górcach. Dziś w obiektywie – Klaun Piotrek, który jest profesorem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej i wraz ze swoimi uczniami rozbawił do łez naszych najmłodszych gości 🙂

Ależ to był piknik!
Całe Górce tańczyły, śpiewały, robiły akrobacje. Było fantastycznie – A to wszystko dzięki Wam. Nie każde osiedle może pochwalić się takimi sąsiadami. Bardzo się cieszymy, że byliście z nami! Mamy nadzieję, że podobały Wam się atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy. Piknik będziemy jeszcze wspominać – a tutaj specjalnie dla Was pierwsza (i nie ostatnia) fotorelacja z naszej sąsiedzkiej zabawy.

PROGRAM PIKNIKU SĄSIEDZKIEGO NA GÓRCACH

REGULAMIN RODZINNEGO TURNIEJU BADMINTONA

Ośrodek Kultury i Edukacji SM WOLA oraz Rada Osiedla SM WOLA, organizatorzy Pikniku Sąsiedzkiego na Osiedlu Górce, serdecznie zapraszają do udziału w Rodzinnym Turnieju Badmintona, który odbędzie się od godz. 12:30 maksymalnie do godz. 16:00 na boisku do siatkówki przy ul. Łagowskiej 3. Sprzęt do gry będzie dostępny na miejscu.
Zachęcamy do wcześniejszej telefonicznej rezerwacji udziału w turnieju, tel. 22 405 61 71.
W miarę dostępności miejsc, zgłoszenie będzie możliwe także w dniu Turnieju.

MAPA PIKNIKU SĄSIEDZKIEGO NA GÓRCACH

DO POBRANIA