Piwnica pod Górcami

WARSZTATY MALOWANIA TOREB

Już 13 czerwca o 18:00 odbędą się warsztaty malowania toreb w Klubie Mam Piwnicy pod Górcami.

Uczestniczki będą miały okazję własnoręcznie ozdobić bawełniane torby, które idealnie sprawdzą się chociażby w nadchodzącym okresie wakacyjnym.

Liczba miejsc ograniczona, więc warto już teraz zadzwonić do OKiE i zarezerwować wejście na zajęcia. Zapraszamy serdecznie!

OTWARTE TRENINGI NORDIC WALKING

Zapraszamy na kolejne treningi nordic walking. 10 czerwca, w poniedziałek, grupa wraz z trenerem wyruszy spod Piwnicy pod Górcami przy Bogatyńskiej 4, a tydzień później – 17 czerwca – spod OKiE SM WOLA przy Powstańców Śląskich 108A/22.

Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy pod numerem telefonu 22 405 61 71.

WARSZTATY TWORZENIA MANDALI

Zbliża się Dzień Matki i z tej okazji zapraszamy serdecznie na warsztaty tworzenia mandali – już w najbliższy czwartek o 18:00 🌷
Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc – zachęcamy do zapisów 🙂

OTWARTY TRENING NORDIC WALKING

Pogoda coraz piękniejsza, więc w maju zapraszamy do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Już 13 maja odbędzie się otwarty trening nordic walking – zbiórka o 18:00 przy Piwnicy pod Górcami przy ul. Bogatyńskiej 4.

A 21 maja mamy propozycję dla tych, którym bliżej na Powstańców Śląskich 108 A – grupa wyruszy spod OKiE SM WOLA, zbiórka również o 18:00.

Nordic walking to forma aktywności odpowiednia dla osób o różnym poziomie sprawności fizycznej. Umożliwia ćwiczenie całego ciała oraz możliwość dostosowywania intensywności treningu do własnych potrzeb i możliwości

Własne kijki do nordic walking mile widziane, ale można też na czas treningu wypożyczyć je nieodpłatnie od trenera prowadzącego.