Grafik zajęć edukacyjnych

Bogatyńska 4PlastycznaKomputerowaLektoratowa 1Lektoratowa 2Muzyczna 2WidowiskowaŚwietlica
PONIEDZIAŁEK
Gitara/Pianino KURS B
16:30 - 20:00
ZAPISY
Plastyka
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
ZAPISY
Programowanie w minecraft
18:00 - 19:00
Hello Daddy
13:20 - 14:20
14:30 - 15:30
15:40 - 16:40
17:00 - 17:45
Informacje

Haft
18:30 - 20:00

Gitara KURS C
15:00 - 18:00
Zapisy u prowadzącego
Pilates
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
ZAPISY

Gimnastyka korekcyjna
Igr. 16.15 - 17.00
I gr. 17:00 - 17:45
ZAPISY

Gimnastyka
I gr. 18:00 - 18:45
ZAPISY

Zumba
19:00 - 20:00
ZAPISY
Zajęcia teatralne dla dorosłych
18:15 - 19:45

WTOREK
Klub seniora
12:30 - 15:00

Język koreański
19:00 - 20:30

Plastyka
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
ZAPISY
Gitara KURS A
14:00 - 20:00
ZAPISY
Hello Daddy
15.30 -16.30
Informacje

Kurs komputerowy dla seniorów
17:00 - 18:30
Pianino
14:30 - 20:00
ZAPISY
Zdrowy kręgosłup
10:00 - 11:00
11:00 - 12.00
ZAPISY

Balet
17:00 - 17:45
ZAPISY

Balet
17:50 - 18:35
ZAPISY

Capoeira
18:45 - 20:00
Sosnowa Szpilka
16:00 - 18:30
Informacje


ŚRODA
Gitara/Pianino KURS B
16:30 - 20:00
ZAPISY
Plastyka
17:00 - 18:00
ZAPISY


Warsztaty malarskie
18:15 - 20:15
ZAPISY
Szkółka szachowa
I gr. 17:00 - 18:00
II gr. 18:05 - 19:05
III gr. 19:10 - 20:10
ZAPISY
Hello Daddy
14:30 - 15:30
15:40 - 16:40
16:50 - 17:50
18:00 - 18:45
Informacje
Pianino
14:30 - 20:00
ZAPISY

Zumba
11:00 - 12:00
12:00 - 13.00
Zapisy u prowadzącego

Klub seniora
13:00 - 16:00

Warsztaty aktorskie dla dzieci
16:15 - 17:45
ZAPISY

Joga
18:00 - 19.00
19.15 - 20.15
ZAPISY
Klub gier planszowych
18:00 - 20:30

CZWARTEK
Plastyka
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
ZAPISY
Plastyka
17:00 - 18:00
ZAPISY

Warsztaty malarskie
18:15 - 20:15
ZAPISY
Hello Daddy
15:30 - 16:30
Informacje

Kurs komputerowy dla seniorów
17:00 - 18:30
Gitara KURS C
15:00 - 18:00
Zapisy u prowadzącego
Pilates
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
ZAPISY


Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 17:15
17:20 - 18:05
ZAPISY


Gimnastyka
18:15 - 19:00
ZAPISY
Sosnowa Szpilka
16:00 - 18:30
ZAPISY
PIĄTEK
Język koreański
19:00 - 20:30


Plastyka
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
ZAPISY
Plastyka
17:00 - 18:00
ZAPISY
Pianino
14:30 - 20:00
ZAPISY
Koncert
1x miesiąc
17:00 - 20:00
SOBOTA
Kodowanie z lego
10:00 - 11:00
11:30 - 12:30
Karate
9:00 - 9:45
10:00 - 11:00
ZAPISY

Turniej szachowy
(wg. repertuaru wydarzeń)
09:00 - 14:00




NIEDZIELA