OKiE Powstańców

WIECZÓR Z POEZJĄ I PIOSENKĄ

24 maja o godzinie 18:30 w #OKiEsmwola odbędzie się specjalne wydarzenie z okazji Dnia Matki – wieczór z poezją i piosenką pt. „Anioł nie kobieta” w wykonaniu Iwonny Buczkowskiej.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, zapraszamy serdecznie.

OTWARTY TRENING NORDIC WALKING

Pogoda coraz piękniejsza, więc w maju zapraszamy do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Już 13 maja odbędzie się otwarty trening nordic walking – zbiórka o 18:00 przy Piwnicy pod Górcami przy ul. Bogatyńskiej 4.

A 21 maja mamy propozycję dla tych, którym bliżej na Powstańców Śląskich 108 A – grupa wyruszy spod OKiE SM WOLA, zbiórka również o 18:00.

Nordic walking to forma aktywności odpowiednia dla osób o różnym poziomie sprawności fizycznej. Umożliwia ćwiczenie całego ciała oraz możliwość dostosowywania intensywności treningu do własnych potrzeb i możliwości

Własne kijki do nordic walking mile widziane, ale można też na czas treningu wypożyczyć je nieodpłatnie od trenera prowadzącego.

PIKNIK SĄSIEDZKI

Uwaga 📣15 czerwca na Osiedlu Bemowo I/II odbędzie się Piknik Sąsiedzki. Przygotowaliśmy mnóstwo aktywności dla wszystkich mieszkańców – występy na scenie, konkursy, aktywności sportowe i stoiska edukacyjne to tylko część z atrakcji, które będą na Was czekały tego dnia. Nie zabraknie również świetnej zabawy i piknikowych przekąsek. Więcej szczegółów już wkrótce.