Warsztaty gitarowe

Serdecznie polecamy warsztaty gitarowe w filii OKiE SM WOLA „Piwnica pod Górcami” przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z gitarą, a także zaawansowanych. Informacje i zapisy pod numerem telefonu podanym na plakacie.

Zajęcia poprowadzi mgr Igor Wardak


Koncertujący gitarzysta, dyrygent, aranżer, nauczyciel szkół muzycznych I i II stopnia. Pedagog z 30 letnim doświadczeniem, autor niezwykle skutecznej metody nauczania gry na gitarze, wysoko ocenionej przez magazyny MetalHammer, Gitarzysta, TopGuitar, Echo Bemowa.

Igor Wardak wraz ze swoimi najlepszymi uczniami tworzy formację Warsaw Guitar Orchestra, która jest jedyną w kraju i znaną na świecie orkiestrą gitarową. Zespół jest zwycięzcą kilku międzynarodowych konkursów gitarowych.

Warsaw Guitar Orchestra nagrała jedną ze ścieżek płyty Metallica Tribute CD, wydanej przez magazyn MetalHammer z okazji 30-lecia zespołu Metallica w nakładzie 60 tys. egzemplarzy.

Teledyski orkiestry obejrzały 4,5 mln widzów. Zespół uczestniczy w wielu projektach, m. in. „Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej” „Wolski Korowód”, „Młodzi swojemu Miastu”, „Bemowskie Gitary”, „Mała Scena Bemowska”, występuje z koncertami w kraju i za granicą.