Piknik Sąsiedzki – fotorelacja

Dziś wspominamy Piknik Sąsiedzki Osiedla Bemowo I/II.

Tuż po oficjalnym rozpoczęciu wydarzenia przez Prezesa SM WOLA – Pana Macieja Sęktasa, członków Rady Osiedla Bemowo I/II oraz członków Rady Nadzorczej SM WOLA rozpoczęła się zabawa!

Na scenie, jako pierwszy pojawił się wodzirej Wojtek, który poprzez energiczne tańce zachęcił wszystkich do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu.

Następnie przed publicznością zaprezentowała się Zuzia Kakowska, która swoim występem wokalnym przeniosła wszystkich do świata muzyki i instruktorka zumby Anna Dymitrasz, która zgromadziła przed sceną liczne grono miłośników tańca.

O godzinie 14.30, mogliśmy oglądać wspaniały pokaz akrobatyki artystycznej przygotowany przez Anielę Wąchocką, a tuż po nim wziąć udział w szalonych animacjach na scenie przygotowanych przez animatorki z ABC dziecka. W tym roku na naszym pikniku sąsiedzkim nie zabrakło również wzruszającego występu baletnic z grupy baletowej OKiE SM WOLA , po którym odwiedzili nas panowie strażacy dostarczając radości wszystkim uczestnikom pikniku.

Na zakończenie wystąpiła AURA, która wspaniałym koncertem zachwyciła małych i dużych uczestników naszego pikniku.

Przez cały czas pikniku dostępne były także liczne stoiska edukacyjne tj. Groteka , Archeologiczne Warsztaty , Hello Daddy English Club – Szkoła języka angielskiego dla dzieci, Sosnowa Szpilka, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, Animator ABC dziecka, McDonald’s i inne, które przygotowały moc wrażeń i atrakcji – nie tylko dla najmłodszych.

Wydarzenie poprowadził niezastąpiony Wodzirej Wojciech, a o pełne brzuchy zadbali Panowie z pyszną grochówką i popcornem oraz ekipa z MobileMachine FoodTruck.

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom:
UNIQA Polska
Wesola Porzeczka Bemowo
Przystanek Bemowo Kuchnia & Craft Bar
Chicago’s Pizza
Formy i Foremki
McDonald’s Aldar – Dariusz Zadworny
Night Burger

To był super czas ! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia.