Koncert WWSosnowski AKUSTYCZNIE

26.11.2021 r. o godz. 18.30 w #OKiEsmwola odbędzie się koncert „WWSosnowski AKUSTYCZNIE”. Jest nam niezmiernie miło, że Pan Wojciech Sosnowski wraz z zespołem zaprezentuje swój projekt „Zwykły człowiek i pasja”. Podczas koncertu wystąpią także biorący udział w tym projekcie muzycy: Jan Drzewiecki i Artur Kuran.

Planowane wydarzenie ma szczególne znaczenie zarówno dla nas, jak i dla Pana Wojciecha. Tata Pana Wojciecha był wieloletnim uczestnikiem spotkań naszego Klubu Seniora, z którym był bardzo związany. Tym bardziej jest nam miło, że pan Wojciech postanowił zaprezentować swoją twórczość właśnie tutaj, w #OKiEsmwola.

Wojciech Sosnowski to kompozytor, tekściarz i wokalista. Pisze i komponuje pod pseudonimem WWSosnowski już od ponad 30 lat. Jego muzykę można ująć jako alternatywną, jednak lubi poruszać się w różnych kierunkach, a najlepiej odnajduje się w balladach. W 2019 r. postanowił pokazać swoją twórczość szerszej publiczności, publikując premierowy utwór pt. „Kim Jesteś” oraz teledysk do niego:
https://www.youtube.com/channel/UCbFQrthpFls5duWQMzDwPXw

W kwietniu 2020 r. odbyła się premiera płyty Wojciecha Sosnowskiego pt. „Zwykły Człowiek”. To wybór 11 piosenek autorskich, z przełomu lat 1980-2018. Znajdują się tu utwory pop / rock , blues i oczywiście ballady. W nagraniu albumu brali udział tacy muzycy, jak: Tomasz Zieliński, Wiktor Tatarek, Grzegorz Stasiuk, Przemek Kuczyński, Kuba Frydrych, Marcin Kajper. Obecnie przygotowuje materiał na nowy album zatytułowany „Pasja”.

To właśnie z tym materiałem wystąpi WWSosnowski podczas koncertu akustycznego w OKIE, na który serdecznie Was zapraszamy!