KONCERT PIOSENEK ZAUCHY 24.04.2024

24.04 o godzinie 18:30 w #OKiEsmwola odbędzie się koncert piosenek Andrzeja Zauchy w wykonaniu Jacka Siciarka z zespołem.
Podczas koncertu zatytułowanego „Jak na lotni” usłyszą Państwo zarówno największe hity jak i te mniej popularne. Wszystko przyprawione humorem, który, jak wiadomo był nieodłącznym elementem koncertów samego Andrzeja Zauchy. A oto kilka słów o artyście, który zaprezentuje dorobek tej wybitnej postaci.


Jacek Siciarek – muzyk i wokalista od wielu lat aktywny w klubach muzycznych, głównie jazzowych i bluesowych. Jest jednym z nielicznych w kraju wykonawców potrafiących z równym powodzeniem wykonywać utwory jazzowe, bluesowe jak i rock and rolla w wielu jego odmianach. Głos Jacka Siciarka jest ceniony nie tylko przez publiczność, jego występy na wielu festiwalach, w Polsce i za granicą zaowocowały wieloma sukcesami z których wymienić należy: Główną nagrodę Festiwalu Wokalistów Jazzowych w Zamościu, drugie miejsce na Pomorskiej Jesieni Jazzowej oraz nagrody na festiwalach bluesowych na terenie całego kraju (Blues nad Bobrem, Bluesada, Rawa Blues i inne).


Na scenie Jackowi Siciarkowi będzie towarzyszył zespół nietuzinkowych muzyków z Trójmiasta:
Hubert Świątek – instrumenty klawiszowe
Tomasz Przyborowicz – bas elektryczny
Michał Lasota – perkusja
Zapraszamy serdecznie!