Wernisaż 22.wystawy prac uczestników zajęć plastycznych

W ostatnią sobotę, 3 czerwca 2023, odbył się wernisaż 22. wystawy prac uczestników zajęć plastycznych pracowni Beaty Laprus-Madej i Jarosława Madeja. Wystawę uroczyście otworzył Prezes Zarządu SM WOLA, Pan Maciej Sęktas.

Na tegorocznej wystawie, zatytułowanej „Fauna” prezentowanych jest 200 prac stworzonych przez 106 uczestników zajęć plastycznych i warsztatów malarskich w OKiE SM WOLA – dzieci od lat 7., młodzieży i dorosłych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy od Prezesa Zarządu SM WOLA oraz Wiceprzewodniczącej Rady Nadzorczej SM WOLA Pani Wiesławy Walisiak, a nasi instruktorzy – albumy z dedykacją.

Prace zostały wykonane w technice tłustej pasteli, kredki akwarelowej, folii oraz w technice mieszanej. A te, które nie zmieściły się w przestrzeni ekspozycyjnej Ośrodka, zaprezentowano podczas pokazu multimedialnego.

Autorom prac serdecznie gratulujemy, a naszym wspaniałym instruktorom – Beacie Laprus-Madej i Jarosławowi Madejowi – dziękujemy za przygotowanie wystawy oraz wyjątkową pasję w przekazywaniu wiedzy i umiejętności młodym artystom.

Wystawę można zwiedzać codziennie w godzinach otwarcia #OKiEsmwola, zapraszamy serdecznie.