Dla kogo?
Zajęcia adresowane są do młodzieży.
Kiedy?
wtorek lub czwartek
godz.: 17.00-18.30
Jaki jest koszt zajęć?
członkowie SM WOLA 25 zł/60min;
uczestnicy zajęć spoza SM WOLA 30 zł/60 min
Forma:
zajęcia online
O zajęciach:
Chcesz nauczyć się tworzenia prostych grafik? Nie masz pomysłu w jaki sposób wykonać zaskakujące prezentacje multimedialne? A może zastawiasz się jak zaprojektować przyciągające uwagę posty i relacje na media społecznościowe? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś – TAK! to znaczy, że zajęcia są właśnie dla ciebie. Nie wierzysz? Sprawdź!

Program zajęć został oparty na bezpłatnym programie graficznym CANVA. Do pracy na nim wystarczy wyłącznie przeglądarka internetowa. Logowanie odbywa się z wykorzystaniem jednego z trzech wariantów – poprzez pocztę Gmail, portal społecznościowy Facebook, bądź tradycyjne konto poczty elektronicznej z koniecznością potwierdzenia go. W trakcie zajęć będą poruszane zagadnienia m.in. animacja poklatkowa, wideo prezentacja oraz tradycyjna, media społecznościowe, projekty grafik do druku, infografiki, napisy do wideo.

Zajęcia zaplanowane są na 1,5 godziny z przerwą 10 minut. Uczestnicy na koniec zajęć wysyłają wykonany projekt. W trakcie zajęć uczestnicy będą wykonywać dwa projekty. Jeden wspólnie z instruktorem, jako „wzorcowy” na którym omówione zostaną zaplanowane funkcje oraz zagadnienia. Natomiast drugi tworzą według własnego pomysłu. Ważne jest, aby sami przepracowali nabyte nowe umiejętności w trakcie zajęć, ponieważ na kolejnych będą wykorzystywali je tworząc coraz ciekawsze i bardziej rozbudowane projekty.

Zapisz się na zajęcia:

formularz zapisów na zajęcia  22 405 61 71   okie@smwola.com.pl