Gitara KURS A

Dla kogo?
Zajęcia adresowane są dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Kiedy?
wtorek
godz.: 14.00-20.00; zajęcia trwają 30 min.
Jaki jest koszt zajęć?
członkowie SM WOLA 40 zł/30min;
uczestnicy zajęć spoza SM WOLA 50 zł/30 min
Forma:
zajęcia stacjonarne
O zajęciach:
Zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych . Repertuar proponowany na zajęciach, dostosowany jest do wieku, umiejętności i indywidualnej percepcji uczestników.
Instruktor
mgr Igor Wardak
Koncertujący gitarzysta, dyrygent, aranżer, nauczyciel szkół muzycznych I i II stopnia. Pedagog z 30 letnim doświadczeniem, autor niezwykle skutecznej metody nauczania gry na gitarze, wysoko ocenonej przez magazyny MetalHammer, Gitarzysta, TopGuitar, Echo Bemowa.
Igor Wardak wraz ze swoimi najlepszymi uczniami tworzy formację Warsaw Guitar Orchestra, która jest jedyną w kraju i najbardziej znaną na świecie orkiestrą gitarową, zespół jest zwycięzcą kilku międzynarodowych konkursów gitarowych. Warsaw Guitar Orchestra  nagrała jedną ze ścieżek płyty Metallica Tribute CD, wydanej przez magazyn MetalHammer z okazji 30-lecia zespołu Metallica w nakładzie 60 tys. egzemplarzy. Teledyski orkiestry obejrzały 4,5 mln widzów. Zespół uczestniczy w wielu projektach, m. in. „Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej” „Wolski Korowód”, „Młodzi swojemu Miastu”, „Bemowskie Gitary”, „Mała Scena Bemowska”, występuje z koncertami w kraju i za granicą.
 

Zapisz się na zajęcia:

formularz zapisów na zajęcia  22 405 61 71   okie@smwola.com.pl