OKiE Górce

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
10.00 – 10.45
Sala zajęć ruchowych
Gimnastyka rehabilitacyjna
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
7.55-8.40
Sala językowa
Język angielski
Art. Projekt
9.00-12.00
Sala zajęć ruchowych
Centrum aktywności lokalnej
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
8.35-9.35
Sala zajęć ruchowych
Język angielski
Art. Projekt

10.00-13.00
Sala zajęć ruchowych
Centrum aktywności lokalnej
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
12.00 – 15.00
Sala zajęć ruchowych
Centrum aktywności lokalnej
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
9.00-11.00
Sala zajęć ruchowych
Centrum aktywności lokalnej
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
14.00-15.30
Sala zajęć ruchowych
Klub Seniora

10.00 – 10.45
Sala zajęć ruchowych
Gimnastyka rehabilitacyjna
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
14.00-19.00
Sala językowa
Centrum aktywności lokalnej
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
14.40 – 20.00
Sala muzyczna
Gitara/Pianino
ZAPISY
9.00-10.00
10.35-11.20

Sala językowa
Język angielski
Art. Projekt
16.15-17.15
Sala językowa
Język angielski
Art. Projekt
14.00-15.00
Sala muzyczna
Język angielski dla kl. VIII
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
14.30 – 20.00
Sala językowa
Gitara/Pianino
ZAPISY
16.30 – 17.15
Sala zajęć ruchowych
Gimnastyka korekcyjna gr. I
ZAPISY
13.20-14.20
Sala językowa
Język angielski
Art. Projekt
16.30-17.15
Sala zajęć ruchowych
Balet gr. I
ZAPISY
14.30-15.30
Sala językowa
Język angielski
Art. Projekt

16.30-17.15
Sala zajęć ruchowych
Karate kids
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
17.00 – 18.00
Sala językowa
Szkółka Szachowa gr. I
ZAPISY
14.00-15.00
Sala muzyczna
Język angielski dla kl. VIII
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
17.30-18.15
Sala zajęć ruchowych
Balet gr. II
ZAPISY
15.45-17.00
Sala muzyczna
Jęz. angielski
Art. Projekt

17.30-18.15
Sala zajęć ruchowych
Karate kids
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
17.00 – 18.00
Sala plastyczna
Plastyka
ZAPISY
14.30-15.30
Sala zajęć ruchowych
Język angielski
Art. Projekt

17.30-18.30
Sala językowa
Język angielski
Art. Projekt

17.00 – 18.00
Sala zajęć ruchowych
Plastyka
ZAPISY
17.30 – 18.15
Sala zajęć ruchowych
Gimnastyka korekcyjna gr. II
ZAPISY
14.40-15.55
Sala językowa
Język angielski
Art. Projekt

19.00 – 19.45
Sala zajęć ruchowych
Gimnastyka gr. I
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
17.10-17.45
Sala językowa
Język angielski
Sosnowa Szpilka

18.15 – 19.15
Sala językowa
Szkółka szachowa gr. II
ZAPISY
15.45-16.45
Sala muzyczna
Jęz. angielski
Art. Projekt

19.30– 20.45
Sala językowa
Język angielski dla dorosłych
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
18.15 – 20.15
Sala zajęć ruchowych
Warsztaty malarskie
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
18.30 – 20.30
Sala zajęć ruchowych
Warsztaty malarskie
ZAPISY
16.30-17.15
Sala zajęć ruchowych
Karate kids
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
20.00 – 20.45
Sala zajęć ruchowych
Gimnastyka gr. II
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
19.30– 20.45
Sala językowa
Język angielski dla dorosłych
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY
17.10-17.45
Sala językowa
Język angielski
Sosnowa Szpilka
17.30-18.30
Sala zajęć ruchowych
Plastyka
ZAPISY
19.00 – 19.45
Sala zajęć ruchowych
Gimnastyka gr. I
ZAPISY
20.00 – 20.45
Sala zajęć ruchowych
Gimnastyka gr. II
WOLNE MIEJSCA
ZAPISY