Centrum Aktywności Lokalnej

Ośrodek Kultury i Edukacji jest miejscem otwartym dla członków SM WOLA i ich rodzin. Naszym celem jest integrowanie mieszkańców, rozbudzanie ich twórczego potencjału oraz pomoc w realizacji pomysłów. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób zamieszkujących zasoby naszej spółdzielni proponujemy zatem nieodpłatne udostępnienie sal dla wszystkich, którzy chcą zrobić coś dla innych. U nas możesz zorganizować spotkanie, warsztaty oraz podzielić się swoimi umiejętnościami. Jeśli masz już pomysł wystarczy do nas zadzwonić i sprecyzować szczegóły wydarzenia, które może być jednorazowe lub odbywać się cyklicznie. Pracownik OKiE SM WOLA wyznaczony do koordynowania działań Centrum Aktywności Lokalnej udzieli wszystkich niezbędnych informacji i pomoże wybrać dogodny termin. Będzie nam niezmiernie miło gościć Ciebie i Twoją kreatywność w Ośrodku Kultury i Edukacji SM WOLA.


Zasady obowiązujące:


  • Jesteś odpowiedzialny za miejsce, w którym odbywa się wydarzenie. Dbaj o porządek, czystość i bezpieczeństwo. Nie zapomnij o uwzględnieniu czasu na samodzielne przygotowanie i posprzątanie sali.

  • Pracownik Ośrodka Kultury i Edukacji SM WOLA czuwa nad kalendarzem dostępności sal, służy pomocą organizacyjną oraz jest obecny podczas wydarzenia.

  • Podczas spotkań obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych, spożywania alkoholu oraz przyjmowania środków psychoaktywnych.

  • Inicjatywa nie może mieć charakteru religijnego, politycznego, komercyjnego lub wykluczającego społecznie.

  • Jeśli nie jesteś osobą dorosłą, zgłoś się z rodzicem lub opiekunem prawnym.


OKiE SM WOLA


Dni i godziny dostępności sal:

Sala zajęć lektoratowa 1
poniedziałek 9.00 -12.00
środa 9.00- 12.00

Sala widowiskowa
wtorek 9.00-12.00
piątek 9.00-12.00

Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej: Monika Parkot